Veřejná oprava auto-agregátů

Veřejná opravna auto-agregátů s. r. o.


Milan Jančík
- ředitel společnosti
736 13 Lutonina

mob:
602 729 666
tel: 577 452 331-2
e-mail: voa@zlinsko.com, voa@zlin.cz
VOA spol. s. r. o.


Činnost společnosti - Veřejná opravna auto-agregátů

Certifikát
Hlavní náplní naší současné činnosti jsou generální opravy spouštěčů a alternátorů. Největší opravy, které provádíme jsou výrobky firmy MAGNETON, kde jsem schopni pokrýt téměř celý sortiment „výměnným způsobem“, tedy vadný kus hned vyměnit za generálkovaný. Naše firma vlastní od společnosti MAGNETON „Osvědčení k provádění opravárenské činnosti“ na spouštěče a alternátory všech modifikací.


Výrobky ostatních značek jako jsou VALEO, BOSCH, DELCO-REMY, LUCAS, MAGNETI-MARELLI, MITSUBISHI, PARIS-RHONE atd. opravujeme v průběhu druhého dne. Některé součásti si vyrábíme sami, což nám umožnilo dovést tyto součásti ještě k větši dokonalosti nebo alespoň zajistit menší poruchovost daného komponentu. Důkazem je námi vyrobený startér nezměněného použití, ale s použití vylepšených komponentů dle vlastní konstrukce. Tento startér jsme nechali vyzkoušet ve výzkumném centru firmy MAGNETON Kroměříž, kde nám potvrdily jeho lepší dimenzování a taktéž vylepšení jeho výkonnostních parametrů.


Sklad 1 Sklad 2 Sklad 3 Sklad 4Na každém opraveném agregátu je provedena zátěžová zkouška na zkušebním stavu. Touto zkouškou se zhruba rozumí:

startér
- zkouška běhu naprázdno, odběr proudu
            - zkouška spínacího okruhu a bezproblémové zajíždění ozubení
               pastorek + zkušební věnec
            - zátěžový test, kdy se startér zabrzdí na 1000 ot./min. a kontroluje
              se jeho odběr proudu po dobu 20
              sekund což je dostatečná doba pro projevení výskytu závady

alternátor
- zkouška běhu bez zátěže od min do max. pracovních otáček
                 - zkouška ze zátěží se provádí podle typu alternátoru, při které se
                   hodnotí: otáčky, kdy začne alternátor dodávat energii a při jeho
                   80% zatížení se měří dodávka proudu dle tabulkových grafů výrobce

Takto odzkoušené agregáty jsou označeny samolepkou s datem opravy a typovým označením.
Kvalitu oprav v našem žebříčku stavíme na první místo, což odpovídá počtům oprávněných reklamací našich výrobků, kde si držíme velmi nízké procento. Opravené autoagregáty rozvážíme po celé České i Slovenské republice bezplatně. Spolupracujeme s více jak 40 výměnnými středisky v Česku,Slovensku i Polsku.

Startéry Startéry Startéry Altarnátory

BrzdaJako jeden z mála podniků na opravu startérů vlastníme také zkušební stav na vojenské startéry do tanku, které jsme schopni také opravovat, jinak si k nám jezdí odzkoušet své repasované startéry MAGNETON Kroměříž, který ani nikdo v okolí tento stav nevlastní.
Rozklad startéruTakto vypadají jednotlivé komponenty před sestavením, např. kotvu pro delší životnost a odolnost na větší zatížení letujeme stříbrem.

Další činnosti společnosti:

Pro velkou poptávku zákazníků a nutností dnešní situace v rozšíření nabízených službách si společnost začíná budovat další odvětví a to v činnosti autoservisní, která prozatím spočívá v montáži, demontáži a měření autoagregátů u nás opravených. Ale s postupným rozvojem by měla začít i zabývat komplexní diagnostikou automobilů jak sériovou tak paralelním měření komponentů vozidla. Prozatím probíhají jednání s firmou BOSCH o udělení statutu BOSCH CAR SERVIS, což by přineslo velmi zajímavou spolupráci jak v odvětví autoservisní tak dodávek komponentů do vozidel.

 CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Doporučujeme: Ubytování Lipová Lázně -  podlahy.znojemsko.com -  stolarstvi.znojemsko.com -  Dětský domov Jeseník -  autoopravna.znojemsko.com -  Povlečení a prostěradla -  Dřevěné zimní zahrady -  izolace.znojemsko.com -  Modely aut - Kojící polštář,otisk ručiček a nožiček,kojící polštáře - Vybavení autoservisu - Povlečení - nočník